מועצה מקומית כפר שמריהו
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד
<< // >>
1 2 3 4 5 6 7
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 32 33 34 35
36 37 38 39 40 41 42

לוח מופעים

לוח מופעים מתאריך עד תאריך הצג מופעים
תאריך יום שעה מופע קטגוריה
25/03/2019  שני  11:00 זאביק רילסקי , הונג קונג וסינגפור: פזורה סינית בעקבות מלחמת האופיום.    
 
26/03/2019  שלישי  10:00 הסרט - היידי 'אונדזער קינדער' (הילדים שלנו)    
 
28/03/2019  חמישי  10:00 דגה: תשוקה לשלמות    
28/03/2019  חמישי  17:30 מנחם טילמן, פרשת קסטנר, שואת יהדות הונגריה    
28/03/2019  חמישי  20:00 בארוקדה קונצרט מס' 4 | תרנגולי הרנסנס    
 
01/04/2019  שני  11:00 מורן קושניר, חידה ושמה הודו,    
01/04/2019  שני  17:30 שני משפטי הרצאה מס' 2    
 
02/04/2019  שלישי  20:00 חדש מהקולנוע - יולי | YULI    
 
03/04/2019  רביעי  10:00 להתאהב ביפן - אדריכלות יפנית - מסורת וחידוש    
 
04/04/2019  חמישי  07:30 טיול לירושלים בהדרכת אורלי בן משה    
04/04/2019  חמישי  17:30 טיול לירושלים בהדרכת אורלי בן משה.    
 
07/04/2019  ראשון  20:30 פרפרים הם חופשיים | תאטרון באר שבע    
 
08/04/2019  שני  00:00 מורן קושניר,מגוון מרהיב של נופים ותרבויות בצפון הודו    
 
09/04/2019  שלישי  10:00 הסרט "בקצה גן העדן"    
 
11/04/2019  חמישי  11:00 מוצארט פוגש את סטרייסנט - תעלוליה העליזים של ברברה    
11/04/2019  חמישי  17:30 זהר לפידפורטוגל ממגלי ארצות ועד למגורשי ספרד    
 
15/04/2019  שני  10:00 פיקאסו הצעיר    
 
16/04/2019  שלישי  10:00 אמיר תומשוב ויונתן אולמן    
 
29/04/2019  שני  11:00 ד"ר דן רונן - אישה בורחת מבשורה    
 
30/04/2019  שלישי  10:00 מאמינים ושרים - תהילים ושאר מלים    
 
02/05/2019  חמישי  17:30 יואל שתרוג בעקבות האוריינט אקספרס....    
 
06/05/2019  שני  11:00 ד"ר דן רונן - אותלו    
06/05/2019  שני  17:30 שני משפטי הרצאה מס' 3    
 
13/05/2019  שני  11:00 ד"ר דן רונן - סוס אחד נכנס לבר    
 
14/05/2019  שלישי  10:00 אתי אברג'יל ומשה צור    
 
15/05/2019  רביעי  10:00 להתאהב ביפן - מסע דתי ופילוסופי ביפן    
 
16/05/2019  חמישי  07:30 טיול בעכו, בעקבות החידושים האחרונים, ד"ר ענת פלד    
16/05/2019  חמישי  17:30 טיול לעכו בעקבות החידושים האחרונים בהדרכת ד"ר ענת פלד    
16/05/2019  חמישי  20:30 הקאמרטה קונצרט מס' 5 | סינדינג, גריג וברהמס    
 
20/05/2019  שני  11:00 ד"ר דורון לוריא - ה"לובר" ומוזא ד'אורסיי (פאריז)    
 
21/05/2019  שלישי  10:00 הסרט- " לפני הגשמים"    
 
22/05/2019  רביעי  20:00 טרום בכורה    
 
23/05/2019  חמישי  17:30 זאביק רילסקי, ישראל וסין: 70 שנה למטוטלת היחסים    
 
26/05/2019  ראשון  20:30 מר גרין | תאטרון בית לסין    
 
27/05/2019  שני  11:00 ד"ר אורי לשמן - המנצח כמנהיג – סודות הניצוח מקאראיין וברנשטיין ועד גוסטאבו דודמל.    
27/05/2019  שני  17:30 שני משפטי הרצאה מס' 4    
 
28/05/2019  שלישי  10:00 שלומית גורצקי-פדרמן - המסלול יקבע בהמשך    
28/05/2019  שלישי  10:00 מאמינים ושרים - אדם ואמונה    
 
29/05/2019  רביעי  10:00 לאונרדו מהנשיונל גלרי לונדון    
 
30/05/2019  חמישי  17:30 מנחם טילמן, רצח ארלוזרוב- יריה אחת, שבעה רוצחים    
30/05/2019  חמישי  20:00 בארוקדה קונצרט מס' 5 | אנה מגדלנה באך    
 
03/06/2019  שני  11:00 ד"ר דורון לוריא, הרייקסמוזאום ומוזיאון ון גוך (אמסטרדם)    
03/06/2019  שני  17:30 שני משפטי הרצאה מס' 6    
 
04/06/2019  שלישי  10:00 מאמינים ושרים - סיפור הצלוב    
 
05/06/2019  רביעי  20:00 חדש מהקולנוע    
 
06/06/2019  חמישי  17:30 חן כץ, התנ"ך בעין העדשה- סיפור מול תמונה... היה או לא היה..    
 
10/06/2019  שני  11:00 ד"ר אורי לשמן - לגעת בנשגב –בטהובן קונצ'רטו לפסנתר מס' 5 "הקיסר".    
 
11/06/2019  שלישי  10:00 האדריכל עודד חלף ואורן אליאב    
 
12/06/2019  רביעי  10:00 להתאהב ביפן - "יפן: שמש עולה או שמש שוקעת?"    
 
13/06/2019  חמישי  17:30 זאביק רילסקי, תה פורצלן ופוליטיקה- יחסי סין ואירופה    
 
17/06/2019  שני  11:00 ד"ר דורון לוריא, קונסטהיסטורישזמוזאום (וינה) וה"גמאלדה גאלרי" (ברלין).    
 
18/06/2019  שלישי  10:00 הסרט - "האיש בן המאה שיצא מהחלון ונעלם"    
 
20/06/2019  חמישי  17:30 דני אור פוקס, החיים עם אוריאל- הרצאת השראה    
20/06/2019  חמישי  20:30 האחרים | תאטרון הקאמרי    
 
23/06/2019  ראשון  20:00 טרום בכורה    
 
24/06/2019  שני  11:00 ד"ר אורי לשמן - הקסם הסקנדינבי    
 
27/06/2019  חמישי  17:30 מופע מוסיקלי על יצירותיו של סשה ארגוב בהשתתפות בני משפחתו    
 
30/06/2019  ראשון  10:00 רמברנדט    
 
02/07/2019  שלישי  10:00 מאמינים ושרים - מיסה בשפת המקום    
 
11/07/2019  חמישי  10:00 דיוויד הוקני    
 
19/11/2019  שלישי  11:00 ד"ר מ. יושקובסקי, יהדות ברה"מ לשעבר    
 
20/11/2019  רביעי  09:30 ענת ספיר ,סיור בשוק הפשפשים    
עבור לתוכן העמוד