חצות
  מועצה מקומית כפר שמריהו
  תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

  בוקר קולנוע: "אמון"

   

  מרכז וייל לבש חג והתמלא בשולחנות צבעוניים מלאי כל טוב ממטבחה של שרון מ"קפה שמריהו". המקום היפה תמיד הפך לחמים ונעים ביום חורף קר... 

  שמחנו לפגוש את כל הגרעין הנפלא של שוחרי הקולנוע שבאו להתענג על ארוחת הבוקר, להאזין להדס שטייף, שנתנה סקירה אישית וארצית לגבי השפעת האינטרנט על הילדים והנוער בימינו והמשיכו בצפייה בסרט מעניין וחשוב בשם trust-  אמון שההדים שלו עדין  מהדהדים בחלל המרכז. 

  תודה לכל אחת ואחד שהנעמתם לנו בנוכחותכם ומקווים לראותכם בהקרנות ובאירועים הבאים. 

   צילום: אורלי פלד

   


  הסרט "trust"

  במאי: דיוויד שווימר

  שחקנים: קלייב אואן, קטרין קינר

  וויל ולין קמרון מנהלים חיים נורמטיביים לחלוטין. בית בפרברים, 3 ילדים חכמים ומוצלחים וכאשר דלתות ביתם נסגרות בלילה והאזעקה מופעלת, שום דבר לא יכול לחדור או לפגוע במשפחת קמרון. ככה לפחות ויל חשב. כאשר, אנני, ביתם בת ה-14, פוגשת את צ'רלי בן ה-16 בצ'אט באינטרנט היא משתפת את הוריה. מראה להם תמונות שלו ומספרת להם מה הוא כותב לה. חברויות כאלו דרך האינטרנט הן עניין שבשגרה בדור של אנני. כאשר לין ווויל נוסעים לאוניברסיטת מישיגן עם בנם הגדול, פיטר, אנני וצ'רלי מתכננים להיפגש. מה שקורה במשך 24 השעות הבאות ישנה את המשפחה לעד. צ'רלי הוא למעשה גבר בן 40, פדופיל סידרתי, שמצליח בעזרת מניפולציה לגרום לאנני להגיע לחדרו במלון. וויל, חדור כעס ופחד לגורל ביתו יוצא להציל אותה.

   

  עבור לתוכן העמוד